SAMOCHODY Z USA

Sprowadzanie samochodów z USA

Imponują Ci amerykańskie pickupy, SUV-y, luksusowe sedany, legendarne Camaro czy Mustangi?

Jeżeli znudził Ci się sztampowy, europejski styl samochodów, które masowo sprzedawane są na naszym rynku to pomożemy Tobie wyróżnić się na polskich drogach, sprowadzając dla Ciebie jeden z amerykańskich modeli do Polski.

Młodzieńcze marzenia w zasięgu ręki

Cadillac, Corvette, Chrysler, Dodge, Ford Mustang, Hummer, Viper… auta tych marek z ameryki rozpalają wyobraźnię, każdy z tych samochodów nosi swój unikalny amerykański styl. A może marzy Ci się jeszcze coś innego? Kiedyś takimi autami Polacy mogli jeździć jedynie w grach, teraz są na wyciągnięcie ręki! Dzięki Autoklasa import aut z USA nigdy nie był taki prosty!

Dlaczego warto sprowadzić auto z USA?

 • Amerykańskie auto to gratka dla każdego fana motoryzacji,
 • Unikalność ofert gwarantowana, bo wiele modeli aut wypuszczanych jest tylko na amerykański rynek,
 • Dostępność części na polskim rynku i w europie nie stanowi problemu w razie serwisu lub tuningu samochodu,
 • Dla Amerykanów auto jest tak samo ważne jak dom, dlatego z reguły większość modeli wyposażonych jest w wiele nowatorskich funkcji, których nie ma w standardowych europejskich modelach,
 • Cofanie licznika w USA to poważne przestępstwo, dlatego jeszcze przed diagnozą naszej firmy mamy pewność, że pojazd ma dokładnie taki przebieg, o jakim zapewnia właściciel,
 • Dobry stan rozwiniętej sieci autostrad i dróg ekspresowych w USA sprawia, że samochody jeżdżące za oceanem mają zazwyczaj silniki, zawieszenie i skrzynie biegów w lepszym stanie niż w warunkach Europejskich,
 • Każde auto na terenie USA ma szczegółowo prowadzoną pełną historię od momentu wyjazdu z fabryki aż do momentu przekroczenia granicy – możesz ją sam sprawdzić przez internet na carfax.
 • Na rynku amerykańskim masz bardzo dużo wybór starszych, niszowych, kolekcjonerskich modeli.

Procedura sprowadzenia auta z USA, czyli jak wygląda zakup takiego samochodu z Autoklasą w kilku krokach:

 1. Każdy z wystawionych pojazdów jest dostępny w formie aukcji lub kup teraz.
 2. Po wyborze samochodu i określaniu specyfikacji podpisujemy umowę na wyszukanie samochodu i zaczynamy poszukiwanie Twojego samochodu.
 3. Wszystkie czynności przygotowawcze wykonujemy w porozumieniu z Tobą, nie angażując Ciebie w cały proces zakupu auta z USA. Po wpłaceniu spodziewanej wartości pojazdu oraz kosztów logistycznych rozpoczynamy licytację - aukcje samochodowe USA.
 4. Transport samochodów odbywa się z portu drogą morską. Po ok. 2 miesiącach samochód będzie do odbioru w Polsce.
 5. Na każdym etapie współpracy naszej, będziesz informowany o miejscu znajdowania się Twojego samochodu.

Szukasz unikatowego pojazdu o stosunkowo niskim przebiegu, którego amerykański styl zwróci uwagę wszystkich kierowców na drodze, a Tobie zapewni zastrzyk dodatkowych emocji? Pozwól sobie na furę zza oceanu!

Zadzwoń: 606 909 659 lub napisz: kontakt@autoklasa.pl

Do góry