Łatwe finansowanie

Czy opłaca się kupować samochód za gotówkę?

Zakup samochodu za gotówkę, to tylko z pozoru najprostsza i najtańsza forma zrealizowania transakcji​.

Wydaje się, że nie wiążą się z nią żadne procedury i zobowiązania finansowe na przyszłość. Wyłożenie jednak znacznej kwoty pieniędzy, w czasach gdy ich posiadanie jest tak ważne, powinno wzbudzić refleksję… „czy aby na pewno jest to najlepsze rozwiązanie”.

Decyzja taka powoduje z reguły zablokowanie, w większym lub mniejszym stopniu, domowego budżetu i konieczność rezygnacji z innych zakupów, nie wspominając już o sytuacjach losowych, kiedy to konieczność szybkiej sprzedaży samochodu wiąże się z bolesną i dużą stratą naszych pieniędzy.

Zewnętrzne finansowanie dodatkowo pozwoli Ci kupić​ lepszy samochód. Młodszy, z niższym przebiegiem lub ciekawszym wyposażeniem. Taki o jakim naprawdę marzysz​,​ a ogranicza Cię tylko brak odpowiedniej ilości gotówki.

Prestiż podnosi nasza usługa. Mało kto może się pochwalić w towarzystwie, że jego auto zostało sprowadzone na indywidualne zamówienie.

Wiemy jak zapewnić „Twojemu Marzeniu” doskonałe rozwiązania finansowe. Pomożemy w uzyskaniu odpowiedniego kredytu, bądź leasingu i dostosowaniu go do Twoich potrzeb! Dokładamy wszelkich starań, aby procedura uzyskania kredytu/leasingu samochodowego była jak najbardziej uproszczona, dzięki czemu proces finansowania jest prosty i przejrzysty. Pokrywamy do 100% ceny pojazdu.

Sfinansujemy każdy wybrany przez Ciebie samochód.

Łatwe finansowanie – Nasza usługa jest kompleksowa. Wiek, przebieg i marka pojazdu nie mają dla nas absolutnie żadnego znaczenia!

Pomagamy pozyskiwać samochody zarówno od osób fizycznych, komisów, jak i te sprowadzane z zagranicy. Dokładamy wszelkich starań, aby pomóc Ci uzyskać dodatkowe środki na eksploatację i ubezpieczenie Twojego pojazdu.

Do góry