5 najchętniej wyszukiwanych samochodów w 2019

5 najchętniej wyszukiwanych samochodów

Zaglądasz na niemieckie portale aukcyjne w poszukiwaniu samochodu marzeń? Autoklasa może zweryfikować dowolny samochód z tego źródła, żebyś miał gwarancję bezpieczeństwa.

Czy znasz 5 najchętniej wyszukiwanych samochodów w Autoklasie? Przeczytaj – co charakteryzuje każde z nich, może wśród nich jest taki, którego Ci trzeba? Może zechcesz z nami wyszukać samochód na miarę swoich potrzeb?

Toyota Yaris
Skoda Octavia
Ford Focus
Dacia Duster
Skoda Fabia

Toyota Yaris

To jeden z najpopularniejszych modeli segmentu B oferowanych na europejskim rynku, który w ofercie japońskiej marki pojawił się w 1999 r. Może nie arcydzieło, ale z pewnością warto! Jego kolejne generacje zyskują grona zadowolonych użytkowników.

Skoda Octavia

Należąca do segmentu C (niższa klasa średnia) kompaktowa Skoda Octavia (aczkolwiek, począwszy od generacji trzeciej klasyfikowany również pomiędzy segmentami C i D, a wręcz bliżej klasy średniej). Zdecydowany bestseller Skody. Auto, na które przyjemnie się patrzy, dzięki jego praktycznej elegancji.

Ford Focus

Jeden z najpopularniejszych reprezentantów segmentu C (niższa klasa średnia) i jest zarazem jednym z najlepiej sprzedających się modeli Forda. Auto prezentuje się bardzo dynamicznie i nie bez powodu ciągle jest popularne.

Dacia Duster

Kompaktowy crossover SUV (segment I) produkowany od 2010 roku. Pierwszy samochód w tej klasie w historii rumuńskiej marki. Okazał się być modelem niezwykle atrakcyjnym cenowo. Dla amatorów jazdy terenowej bardzo dobra i przystępna propozycja!

Skoda Fabia

Miejski model segmentu B w gamie czeskiej marki zastąpił model Felicia. Do tej pory auto sprzedało się w ponad 3,5 mln egzemplarzy (w Polsce od wielu lat jest jednym najchętniej kupowanych aut). Cena? Rozsądna. Jakość bardzo przyzwoita!

Autoklasa znajdzie samochód, którego potrzebujesz. Pamiętaj, że budżet minimalny przeznaczony na zakup samochodu to 25 000 PLN.

Kliknij tutaj: https://autoklasa.pl/skonfiguruj-auto-marzen/, aby uzyskać pomoc w odnalezieniu samochodu marzeń lub skontaktuj się z nami:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyszukaj

Najnowsze wpisy

Do góry