Zespół autoklasy

W całej swojej 24 letniej karierze zawodowej, starałem się robić wszystko z pasją, ponieważ wierzę w to, że tylko wtedy człowiek może być spełniony. Widząc szczęśliwe twarze naszych klientów, czytając ich pozytywne opinie, wiem że podążam właściwą drogą.

Stanisław Kałuski
Menedżer Zarządzający

Dzięki osiąganiu celów możemy osiągać niezwykłe rzeczy, a bez nich nie osiągniemy niczego. Jestem szczęśliwy, kiedy widzę, że Autoklasa podąża we właściwym kierunku.

Michał Czuga
Menedżer Operacyjny

W pędzącej lokomotywie, musi znaleźć się ktoś, kto pracuje nad właściwym przepływem pary. Procedury i dokumenty są podstawą funkcjonowania każdej profesjonalnej firmy.

Joanna Kałuska
Formalności i dokumentacja

Pracuję w Autoklasie ponieważ kontakt z klientem to niesamowita przygoda. Nigdy nie wiem z kim będę mieć przyjemność rozmawiać i jakich interesujących ludzi poznam. Tak naprawdę nie sprzedajemy samochodów, tylko spełniamy marzenia motoryzacyjne naszych klientów.

Artur Wala

Zadając sobie pytanie co chce robić w życiu, nasuwała mi się tylko jedna odpowiedź. Swoją pracę chcę wykonywać z pasją i zaangażowaniem. Brzmi to banalnie- ale czy prostota i przejrzystość nie jest kluczem do sukcesu? W Autoklasie.pl odpowiedzialny jestem przede wszystkim za rozmowę z klientem i zarażaniem pozytywną energią. Do usłyszenia!

Martin Kosiarczyk

Do góry });