Zespół autoklasy

W całej swojej 24 letniej karierze zawodowej, starałem się robić wszystko z pasją, ponieważ wierzę w to, że tylko wtedy człowiek może być spełniony. Widząc szczęśliwe twarze naszych klientów, czytając ich pozytywne opinie, wiem że podążam właściwą drogą.

Stanisław Kałuski
Menedżer Zarządzający

Dzięki osiąganiu celów możemy osiągać niezwykłe rzeczy, a bez nich nie osiągniemy niczego. Jestem szczęśliwy, kiedy widzę, że Autoklasa podąża we właściwym kierunku.

Michał Czuga
Menedżer Operacyjny

Praca w Autoklasie daje mi możliwość rozwoju zawodowego a kontakt z klientem przynosi mi dużo satysfakcji.

Aleksandra Jurek

W pędzącej lokomotywie, musi znaleźć się ktoś, kto pracuje nad właściwym przepływem pary. Procedury i dokumenty są podstawą funkcjonowania każdej profesjonalnej firmy.

Joanna Kałuska
Formalności i dokumentacja

Są rzeczy, których kupić nie można, jedną z nich jest rzetelność i zaangażowanie jakie wkładamy w wyszukiwanie najlepszych samochodów dostępnych na rynku. Oprócz samochodu dostarczamy bezpieczeństwo i fachową poradę, a zadowolenie klienta stawiamy na pierwszym miejscu. Praca w Autoklasie daje ogromną satysfakcję, a kolejne pozytywne opinie dostarczają jeszcze większej wiary w naszą misję.

Kamil Balzam

Pracuję w Autoklasie ponieważ kontakt z klientem to niesamowita przygoda. Nigdy nie wiem z kim będę mieć przyjemność rozmawiać i jakich interesujących ludzi poznam. Tak naprawdę nie sprzedajemy samochodów, tylko spełniamy marzenia motoryzacyjne naszych klientów.

Artur Wala

Pracuję w Autoklasie ponieważ wiem jak ważne jest kupowanie sprawdzonych, bezwypadkowych samochodów. Sprawia mi wielką satysfakcję to że jestem częścią zespołu który własnie takie auta dostarcza swoim klientom.

Tomasz Signus

Zadając sobie pytanie co chce robić w życiu, nasuwała mi się tylko jedna odpowiedź. Swoją pracę chcę wykonywać z pasją i zaangażowaniem. Brzmi to banalnie- ale czy prostota i przejrzystość nie jest kluczem do sukcesu? W Autoklasie.pl odpowiedzialny jestem przede wszystkim za rozmowę z klientem i zarażaniem pozytywną energią. Do usłyszenia!

Martin Kosiarczyk

Autoklasa to zwieńczenie mojej 18-letniej kariery związanej z motoryzacją. Moje doświadczenie zawodowe zdobyłem głownie zasilając szeregi Merceds Benz Berresa w północnej Westfalli.W Autoklasie zajmuję się wyszukiwaniem oraz weryfikowaniem samochodów. Uwielbiam pomagać naszym klientom w wyborze odpowiedniego modelu.
Każde nadzorowane przeze mnie zlecanie wykonuje z najwyższa starannością. Cieszę się, że moge Ci pomoc a Twoje zadowolenie jest dla mnie najważniejsze.

Marcin Helisz

Do góry