AUTA Z JAPONII

Sprowadzanie samochodów z Japonii

Unikatowe modele samochodów z pięciocyfrowym przebiegiem? One istnieją naprawdę!

Dobra, dłużej już nie wytrzymamy. Chcemy się podzielić naszym ostatnim odkryciem! Zauważyliśmy, że istnieje spory problem z dostępnością unikatowych samochodów o niskim przebiegu. Jasne, że najlepiej czterocyfrowym. To nie lada wyzwanie, ponieważ nawet 3-letnie auta mają nierzadko ponad 200 000 przebiegu. Tak często jest w przypadku niemieckich samochodów z silnikiem Diesla.

My proponujemy inne rozwiązania, modele AMG, Porsche, Astron Martin, Bentley, BMW Alpina, Audi, Jaguar, Chevrolet oraz wiele innych wypasionych samochodów. Pojazdy te są pożądane, ale najczęściej niedostępne lub przechowywane przez kolekcjonerów, a ich ceny odstraszają.

Auta z Japonii, czyli jak znaleźć białego kruka.

Samochody z Japonii to propozycja dla osób, które długo szukają upragnionego, rzadkiego modelu samochodu, żaden z nich nie spełnia oczekiwań i przede wszystkim nie spieszy się im, ponieważ proces dostawy samochodu to często kilka miesięcy.

Z naszych obserwacji sprowadzanie aut z Japonii najbardziej opłaca się wtedy, gdy:

 • szukasz używanego samochodu w przedziale od 50 000 zł w górę
 • chcesz jeździć unikatowym samochodem z cztero – lub pięciocyfrowym przebiegiem
 • zależy Ci na luksusowym pojeździe wyprodukowanym od 1970 do 2014 roku
 • interesuje Cię silnik benzynowy lub hybryda

Jak wygląda zakup takiego samochodu z Autoklasą w kilku krokach:

 1. Jeżeli zainteresuje Cię jedna z ofert, skontaktuj się z nami przez email: s.kaluski@autoklasa.pl lub wypełnij formularz na naszej stronie.
 2. Każde z dostępnych aut zostało opisane przez rzeczoznawcę. Tłumaczenie możesz zamówić, koszt tłumaczenia to 15 zł. Minimalny pakiet tłumaczeń to 10 szt. O takie samochody jest walka do ostatniej kropli krwi, więc musisz liczyć się z tym, że wymarzony samochód to licytacja co najmniej 3, 4 różnych aut.
 3. Kwota sprowadzenia auta do Polski jest zależna od pośrednich podatków, transportu morskiego, ubezpieczeń oraz ceł zależnych oraz wartości pojazdu, ale oscyluje w okolicach 10 000-12 000 zł.
 4. Każdy z wystawionych pojazdów jest dostępny w formie aukcji.
 5. Po wyborze samochodu i określaniu specyfikacji podpisujemy umowę wraz z depozytem zwrotnym (969 zł) wliczaną w ostateczną cenę pojazdu.
 6. Dodatkowym dokumentem jest pełnomocnictwo do licytacji oraz podpisanie regulaminu portalu aukcyjnego. Po wpłaceniu spodziewanej wartości samochodu oraz kosztów logistycznych rozpoczynamy licytację.
 7. Auta z Japonii transportowane są drogą morską. Po ok. 4 miesiącach samochód będzie do odbioru w Polsce.
 8. Poprzez nasz panel, będziesz mógł śledzić na jakim etapie znajduje się Twoje zamówienie.

Szukasz unikatowego pojazdu o stosunkowo niskim przebiegu, którego egzotyczny sznyt będzie budził zainteresowanie i podziw przechodniów? Auto z Japonii to odpowiedni wybór dla Ciebie!

Auto sprowadzone z JaponiiBMW z JaponiiMercedes sprowadzony z JaponiiFerrari z Japonii

Do góry