Oficjalne Oświadczenie Autoklasy

Gdybym zaczął od słów „ten tylko nie popełnia błędów, kto nic nie robi”, zabrzmiałoby banalnie. Jednak ​zacznę od czegoś innego.

Przepraszam naszych klientów obecnych i przyszłych i tych, którzy aktualnie czekają na samochód, za strach i niepewność, która mogła im towarzyszyć w związku z ostatnim wydarzeniem.

Muszę Was jednocześnie uspokoić, bo jest to całkowicie niezwiązane z pieczołowicie prowadzonymi poszukiwaniami, Waszych pojazdów.

W związku z niezrozumieniem, przez większość społeczeństwa​,​ naszego sposobu pozyskiwania samochodów dla klientów na indywidualne zamówieni pojawiła się fala hejtu.

Nie jestem w stanie z tym walczyć, dlatego piszę to oświadczenie.

Autoklasa sprzedaje samochody wyłącznie na zamówienie, jeżeli zobaczycie Państwo, jakikolwiek samochód przez nas prezentowany, oznaczać to będzie, że jest albo już sprzedany albo możliwy do weryfikacji i STANOWI WYŁĄCZNIE ZAPROSZENIE DO ROZMOWY O PODOBNYM POJEŹDZIE NA ZAMÓWIENIE.

Są ludzie, którzy po prostu przeglądając materiały, wyciągają pochopne wnioski i bez większych refleksji oskarżają. W popularnym systemie aukcyjnym został omyłkowo wystawiony samochód marki BMW. Ten samochód nigdy nie był w naszym posiadaniu, nigdy nie był przez nas weryfikowany, a stał się początkiem ostatniej nagonki.

Ktoś stwierdził, że Autoklasa to marketingowy majstersztyk i to prawda, ale nasze usługi są na tak samo wysokim poziomie. Potwierdzenie? Nigdy nie otrzymaliśmy negatywnego komentarza od osoby, która FAKTYCZNIE KUPIŁA OD NAS SAMOCHÓD.

Pan, który robi zamieszanie na forach, za które otrzymał wezwanie do sądu, nigdy nie kupił u mnie samochodu, za to przekonał kilku znajomych do wystawienia negatywnych komentarzy.

Szanuję wolność wypowiedzi i zdaję sobie sprawę, że obietnica mojej firmy może być dla wielu firm i osób zagrożeniem. Często miarą sukcesu firmy jest wielkość jej wrogów.

W ramach weryfikacji opinii Autoklasy, które są w 100% autentyczne, zapraszam do rozmów zarówno z osobami, które wystawiły 5-gwiazdkowe opinie, jak i tymi, które dały 1-gwiazdowe. Warto rozpocząć rozmowę od pytania, czy ta osoba faktycznie kupiła u nas samochód.

Negatywne komentarze pochodzą najczęściej od zawistników z komisowych placów, anonimowych frustratów bez zdjęcia i nazwiska, a ostatnie od stróżów porządku z popularnego fanpage motoryzacyjnego, którzy trafili na wspomniany powyżej przypadek samochodu marki BMW.

Czy nigdy nie było problemów?

Oczywiście, że raz na 100-150 samochodów zdarza się pomyłka, która zawsze jest rozwiązywana z ogromną korzyścią dla naszego klienta.

W ramach podsumowania i uspokojenia. Biorę 100% odpowiedzialność za samochody, które dostarczamy. Na co daję gwarancję i podpisuję własnym nazwiskiem.

Właściciel ​nazwy Autoklasa.pl​
Stanisław Kałuski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyszukaj

Najnowsze wpisy

Do góry