Z Autoklasą do Włoch

Wahasz się – czy kupić samochód poprzez Autoklasa.pl? Masz kolejny powód, żeby to zrobić właśnie teraz. Dlaczego? Chcemy nie tylko dostarczyć Ci Twoje wymarzone auto, ale i wysłać Cię na tygodniową wycieczkę do Włoch! Zwiedzisz z nami Rzym, Wenecję,  Lido di Jesolo, Padwę i Florencję!

konkurs autoklasa

Ogłaszamy konkurs!

Warunki są bardzo proste, ale musisz być szybki i kreatywny. Co zrobić?

  1. Zgłoś się do nas w terminie od 1. do 31. października i zleć nam sprowadzenie samochodu
  2. W jednym zdaniu napisz slogan reklamowy dla Autoklasy i wyślij go na adres: s.kaluski@autoklasa.pl , w tytule wpisz „Konkurs”

Wśród pierwszych 30. zgłoszeń wybierzemy najlepszy slogan, a jego autor otrzyma wycieczkę do Włoch. Do wygrania także bezcenna satysfakcja wynikająca z bycia autorem hasła reklamowego Autoklasy. 🙂

Więc jeszcze raz! Biorąc udział w konkursie wkrótce staniesz się posiadaczem wyśnionego samochodu, za którego stan techniczny i historię serwisową odpowiadamy przed Tobą głową! Dodatkowo masz szansę zwiedzić wraz z osobą towarzyszącą Półwysep Apeniński na koszt Autoklasy i zyskać splendor autora sloganu reklamowego naszej firmy.

Ale nie kupuj samochodu z powodu wycieczki. Zobacz co sądzą o nas klienci:

opinie klientów

opinie klientów

>>> Sprawdź opinie naszych klientów

W kilka chwil wypełnij formularz, by zyskać samochód i wziąć udział w konkursie. Kliknij tutaj i rozpocznij wypełnianie formularza:

Ciesz się podwójnym szczęściem z Autoklasą!

P.S. Zwycięzca konkursu jedzie do Włoch z osobą towarzyszącą. Zobacz jakie atrakcje na Was czekają!

Program  wycieczki

Dzień 1

Wyjazd z Polski według rozkładu jazdy. Przejazd przez Czechy i Austrię. Po drodze planowane są krótkie postoje.

Dzień 2

W godzinach porannych przyjazd do Wenecji na parking Punta Sabbioni lub Tronchetto. Następnie rejs barką turystyczną na Plac św. Marka. Spacer po dzielnicy San Marco, która skupia najważniejsze zabytki miasta: Bazylikę św. Marka, Pałac Dożów i Wieżę Dzwonniczą – najwyższą budowlę w mieście. Zwiedzanie zakończymy przy słynnym Moście Rialto. Następnie czas wolny. Po południu rejs gondolami po kanałach weneckich. Wieczorem przejazd do hotelu w okolicach Wenecji.

Dzień 3

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, przejazd do Florencji. Zwiedzanie miasta rozpoczniemy od Kościoła św. Krzyża z nagrobkami sławnych Florentyńczyków, Placu Ratuszowego, malowniczego Mostu Złotników oraz Katedry Santa Maria del Fiore przykrytej wspaniałą kopułą zaprojektowaną przez Brunelleschiego i najstarszego budynku miasta czyli Baptysterium, do którego prowadzą słynne Rajskie Wrota. Czas wolny. Możliwość realizacji wycieczki lokalnej do Padwy (płatna dodatkowo). Przejazd do hotelu w okolicach Chianciano Terme.

Dzień 4

Po śniadaniu przejazd do Watykanu. Zwiedzanie Muzeów Watykańskich (jedne z największych zbiorów sztuki na świecie z eksponatami od antyku po wiek dwudziesty) oraz Kaplicy Sykstyńskiej ze słynnymi freskami Michała Anioła. Kolejno zwiedzanie Bazyliki św. Piotra, szczególnej uwadze polecamy Pietę Michała Anioła – wspaniały baldachim wykonany przez Berniniego oraz posąg św. Piotra. W programie także wizyta przy grobie św. Jana Pawła II. Na zakończenie dnia proponujemy wieczór włoski w stylowej restauracji (płatny dodatkowo). Późnym wieczorem przejazd do hotelu w okolicach Rzymu. 

Dzień 5

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Watykanu na audiencję generalną (podczas pobytu Papieża w Rzymie). Następnie zapraszamy na wyjątkowy spacer po Rzymie. Zwiedzanie rozpoczniemy od części barokowej: Plac Navona, Plac Hiszpański z fontanną Barcaccia w kształcie łodzi, schody hiszpańskie z kaskadą balustrad i balkonów oraz słynną Fontanną di Trevi. Kolejno zabytki antyczne, przejdziemy śladami starożytnych Rzymian przez Panteon, Kapitol, Forum Romanum, Koloseum (podziwiane z zewnątrz) i Łuk Konstantyna. Wieczorem powrót do hotelu w ok. Rzymu.

Dzień 6

Po wczesnym śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Asyżu – miasta św. Franciszka. Krótkie zwiedzanie Bazyliki św. Franciszka: dolnej z grobowcem świętego oraz górnej z pięknymi freskami Giotta. Krótki spacer po średniowiecznych, pełnych uroku uliczkach miasta. Następnie wyjazd do Polski. Po drodze planowane są krótkie postoje.

Dzień 7

Przyjazd do Polski w godzinach przedpołudniowych.

Weź udział w konkursie i wyjedź do Włoch z Autoklasą!

 

Wyszukaj

Najnowsze wpisy

Do góry