FAQ - Najczęstsze pytania, obiekcje
i odpowiedzi

Oszczędź czas, nerwy i pieniądze podczas szukania pojazdu. Na tej stronie sprawdzisz na czym to polega.

Zobacz wideo i poczytaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Każdy samochód przed zakupem poddawany jest szczegółowej kontroli, podczas której badamy ponad 100 punktów kontrolnych. Warunkiem zakupu jest spełnienie wszystkich kryteriów sprawności.

Nie mamy z góry określonej prowizji. Na końcową cenę naszej usługi składa się wiele czynników takich jak: cena samochodu, koszt sprowadzenia do kraju, koszt akcyzy, tłumaczenia dokumentów, pierwszego przeglądu oraz miesięcznego ubezpieczenia. Dla Ciebie ważne, że cena samochodu jest adekwatna do standardowych cen na rynku europejskim, a dodatkowo otrzymujesz pewność, bezpieczeństwo oraz wsparcie po zakupowe.

Wielu Klientów miało podobne obawy jak Ty. Jednak proces współpracy jest tak przygotowany, że przed zakupem otrzymujesz wszystkie informacje potrzebne do podjęcia ostatecznej czyli: zdjęcia, opis samochodu, historie serwisową, zdjęcia z książki serwisowej. Jeżeli propozycja samochodu będzie niezgodna z Twoimi kryteriami, po prostu nie odbierzesz tego samochodu. Przyznasz, że jest to ciekawa propozycja?

Rozumiemy, że ta osoba również uczestniczy w procesie zakupu auta? Jakie dodatkowe informacje będą przydatne, aby podjąć wspólną decyzję na temat zakupu samochodu? Nasze doświadczenia wskazują, że w podjęciu decyzji bardzo mocno pomagają opinie naszych dotychczasowych Klientów. Dlatego wyślemy Wam link do referencji, które stanowią dowód na rzetelność pracy, jaką wykonujemy. Przyznasz, że to uczciwe, prawda?

Standardowo umowa zakupu samochodu jest objęta roczną rękojmią, zamiast gwarancji. Rękojmia jest korzystniejsza dla kupującego ponieważ jej warunki określone są w przepisach prawa - których przedsiębiorca nie może w żadnym zakresie zmieniać na niekorzyść konsumenta. Wybór rękojmi daje konsumentowi większą pewność posiadanych uprawnień i ułatwia dochodzenie roszczeń od przedsiębiorcy.

Wiemy, że zaufanie odgrywa dużą rolę przy zakupie samochodu. Dlatego z naszej strony otrzymujesz roczną rękojmie na wszelkie wady ukryte, potwierdzoną historię serwisową samochodu oraz listę kontrolną ponad 100 elementów samochodu zweryfikowaną przez naszych weryfikatorów.

Umowa o współpracę oraz wplata 1000 zł  pozwala nam rozpocząć proces zlecenia i poszukiwań samochodu. Nasi weryfikatorzy będą na bieżąco analizowali oferty spełniające Twoje oczekiwania i kryteria. Propozycję będą regularnie przesyłane drogo mailową. Ustalona kwota wchodzi w poczet ceny samochodu, w przypadku kiedy nie uda nam się znaleźć samochodu w ciągu 50 dni od podpisania umowy wpłacona kwota zostanie zwrócona.

  • Wycofanie się z umowy w trakcie jej trwania,
  • Indywidualny zakupu samochodu na “wolną rękę”,
  • Zakup przedstawionego samochodu przy jednoczesnym ominięciu naszej firmy,
  • Nieprzystąpienie przez Klienta do zrealizowania transakcji zakupu pojazdu w sytuacji zgodności,
  • Parametrów samochodu z warunkami zamówienia opisanymi w umowie
Do góry