Zobacz co GWARANTUJE nasza usługa i jakie KORZYŚCI otrzymasz:
Wyszukamy samochód zgodny z Twoimi preferencjami na rynku europejskim, nie wyłączając Szwecji.
Sprawdzimy jego stan techniczny oraz autentyczność przebiegu
Potwierdzimy bezwypadkowość
Wynegocjujemy dla Ciebie najlepszą cenę
Dostarczymy pod Twój dom
Na każdy wyszukany samochód dajemy GWARANCJĘ TECHNICZNĄ
Nie masz czasu wypełniać formularza?
Stanisław Kałuski  +48 606 909 659

Autoklasa to używane samochody na zamówienie

Dokładnie zweryfikowane samochody

Sprawdzamy 101 elementów wyszukiwanych aut

Gwarancja samochodów bezwypadkowych

Samochody bez „korekty licznika”

Samochody szyte na Twoją miarę

Nowy sposób na sprowadzanie aut z Niemiec na zamówienie

Chcesz kupić auto, ale wymarzony model nie jest dostępny na polskim rynku motoryzacyjnym? Nic straconego! Autoklasa to zespół profesjonalistów, którzy sprowadzą dla Ciebie dosłownie każdy model. Oferujemy sprowadzanie samochodów z Niemiec  Francji, Włoch, Szwecji, Norewgii, Danii i całej Unii Europejskiej oraz USA. Pomagamy również weryfikować samochody poleasingowe.

 

 Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu oraz wypracowanym procedurom weryfikacji umożliwiamy Ci zakup pewnego i sprawdzonego auta z Niemiec lub innego kraju UE. To nasz innowacyjny sposób na sprowadzanie samochodów na zamówienie, który gwarantuje bezpieczeństwo i pewność aut.

Jak odbywa się sprowadzanie aut na zamówienie?

Pierwszym etapem rozpoczynającym sprowadzenie auta, weryfikację oraz współpracę z nami jest wypełnienie krótkiego formularza znajdującego się na naszej stronie. Po jego wypełnieniu zaczynamy poszukiwania wskazanego modelu. Jeśli wolisz inną formę kontaktu, skontaktuj się z nami telefonicznie.

Maksymalny czas, w którym znajdziemy samochód to 50 dni. Po wyszukaniu danego modelu auta zaczynamy jego weryfikację: sprawdzamy za pomocą numeru VIN całą jego historię wypadkową. Dodatkowo nasi specjaliści sprawdzają, czy auto nie widnieje w międzynarodowym rejestrze samochodów kradzionych.

W chwili, gdy posiadamy już pełne informacje o historii auta, sprawdzamy również właściciela pojazdu. W przypadku, gdy nic nie budzi naszych podejrzeń, zaczynamy końcowy i najważniejszy etap, sprowadzenie auta z Niemiec!

Weryfikacja auta, czyli co sprawdzamy, zanim auto trafi do Ciebie?

Sprowadzając auto z Niemiec na zamówienie, przykładamy szczególną uwagę do jego stanu technicznego. Co to oznacza w praktyce? Po pierwszym etapie weryfikacji, jeśli wypadnie on pozytywnie, nasz specjalista jedzie do miejsca, gdzie aktualnie znajduje się samochód.

Na miejscu w Niemczech sprawdza między innymi: książeczkę serwisową, zgodność z przebiegiem, wycieki z silnika, pracę silnika, stan ogumienia, czy też szczeliny technologiczne. Dodatkowo za pomocą miernika lakieru dokładnie analizuje stan lakieru pod kątem rys, wgnieceń, wszelkich uszkodzeń, czy też powtórnego lakierowania.

Twoje auto na zamówienie w doskonałej kondycji!

Weryfikator sprawdza również kondycję i sprawność auta podczas jazdy próbnej, zwracając szczególną uwagę na stan hamulców, zawieszenia oraz zbieżności. Wszystkie sprowadzane samochody z Niemiec zostają podłączone do komputera diagnostycznego w celu wykrycia nieprawidłowości.

Co więcej, jeśli mamy możliwość, nagrywamy krótki materiał wideo, który ukazuje, jak wygląda auto, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Fotografujemy wszelkie mankamenty karoserii oraz wnętrza auta, by pokazać Ci dokładnie w jakim jest stanie. Dzięki temu otrzymujesz w ramach naszej oferty dokładny, rzeczywisty i uczciwy obraz aktualnego stanu samochodu. Jeśli używane auto na zamówienie spełnia wszystkie Twoje wymagania, wpłacamy zaliczkę i transportujemy auto z zagranicy do Polski. Transport zazwyczaj organizujemy za pomocą lawety.

Sprowadzone auto jest już w Polsce, co z formalnościami?

Wszystkie formalności, które są związane ze sprowadzeniem auta, należą do naszych obowiązków. Auto z zagranicy zawozimy do serwisu, gdzie mechanicy sprawdzają między innymi podwozie i zawieszenie. Dodatkowo przed zakupem zostaniesz przez nas poinformowany o terminach kolejnych serwisów, ewentualnych naprawach, które są wymagane do przeprowadzenia w najbliższym czasie.

Oszacujemy dla Ciebie wszelkie koszty związane z serwisem i naprawami. Nie musisz zaprzątać sobie głowy opłatą akcyzową, tłumaczeniami dokumentów, czy przeglądem rejestracyjnym. Wszystko to załatwimy za Ciebie!

Co w sytuacji, gdy potrzebujesz samochód z zagranicy od ręki?

Sprowadzenie aut na zamówienie może potrwać do 50 dni. Jednak dla tych klientów, którzy potrzebują pojazdów od ręki, przygotowaliśmy specjalną usługę, Plac Prześwietleń. Oferuje ona auta z Niemiec i innych krajów Unii, które zostały już przez nas sprawdzone i sprowadzone. Używane auta znajdują się na placu, gdzie możesz przyjechać i je obejrzeć.

W każdej chwili możesz także zobaczyć naszą aktualną ofertę aut dostępnych na Placu Prześwietleń za pomocą naszej strony internetowej.

Nie tylko sprowadzanie auta z Niemiec na zamówienie, czyli, co jeszcze możemy Ci zaoferować?

Autoklasa to nie tylko auta z Niemiec na zamówienie. Jako specjaliści z branży motoryzacyjnej naszym klientom oferujemy dodatkowe usługi, dzięki którym zadbasz o dobrą kondycję swojego samochodu. W naszej ofercie znajdziesz serwis oleju, serwis klimatyzacji, czy też polerowanie lakieru wraz z nałożeniem polimeru.

Jeśli jesteś miłośnikiem czystych wnętrz, w naszej ofercie znajdziesz pranie tapicerki, nałożenie powłoki ceramicznej oraz czyszczenie skórzanej tapicerki. Te zabiegi pielęgnacyjne sprawią, że używane auta mogą wyglądać jak nowe! Chcesz skorzystać z naszych dodatkowych usług i pakietów? Odwiedź naszą stronę, gdzie znajdziesz więcej informacji.

Jeśli jesteś zainteresowany sprowadzeniem auta, skontaktuj się z nami!

Autoklasa sprawiła, że możesz sprowadzić auto z Niemiec, Francji, Włoch, Szwecji, Norewgii, Danii oraz innych krajów - jest to niezwykle proste i przede wszystkim bezpieczne. Nasi specjaliści zadbają, aby auto, które zakupisz, było sprawne oraz miało sprawdzoną historię. Wszystko po to, aby samochód służył Ci długie lata, a jego zakup nie wiązał się z nieplanowanymi wydatkami na naprawę. Dzięki nam zaoszczędzisz czas na spotkaniach, dojazdach i diagnostyce. Znajdziemy dla Ciebie auto, o którym będziesz wiedzieć wszystko.

Z nami zyskasz pewność co do jakości samochodu oraz wielkości faktycznego przebiegu przejechanych kilometrów.

Dodatkowo korzystając z naszych usług, sprowadzenie samochodu z Niemiec lub innych krajów UE lub USA daje Ci możliwość zaoszczędzenia pieniędzy. Wszystko to dzięki opcji finansowania, jaką oferujemy naszym klientom.

Do góry